Wpc Deck
22 Şubat 2017
garantili karo deck
Garantili Karo Deck
14 Nisan 2017
bodrum kompozit pergola

bodrum kompozit pergola

Bodrum Kompozit Pergola

bodrum kompozit pergola

bodrum kompozit pergola

Bodrum kompozit pergola ihtiyacınız için kaliteyi ve doğallığı bir araya getirdik uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz.
Bodrum’ da yaz uzun ve sıcaktır. Gece hayatı dış mekanlarda geçmektedir. Gündüz ise açık havada ancak güneşten korumalı mekanlar tercih edilmektedir. Bu yüzden pergolalar dış mekanların kaçınılmaz ürünleridir. Biz Elensan sanayi olarak Bodrum kompozit pergola ihtiyacınıza hem kaliteli hem dayanıklı hem de çevre dostu ürünlerimizle çözüm sağlıyoruz. Kompozit ürünler, ahşap tozu ve polimer malzemelerin karışımından imal edilen, son derece sağlam ve dayanıklı, sudan ve olumsuz hava şartlarından etkilenmeyen, az bakım ile uzun yıllar kullanımı mümkün olan ürünlerdir. Kıymık, küflenme, leke ve kurtlanma olayları yaşatmayan, doğallığını ve sağlamlığını uzun yıllar muhafaza eden bir üründen söz ediyoruz. Bu yüzden pergola ihtiyacınıza en doğru çözüm kompozit deck ürünleridir.

Kompozit malzemesi ani sıcaklık değişimlerinden etkilenmez, çürüme, küflenme gibi sorunlara neden olmaz ve bakım için çok fazla zaman ve para ayırmanıza neden olmaz. Bodrum kompozit pergola ihtiyacınızı kullanımı, montajı ve bakımı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Elensan Sanayi olarak biz uygun fiyat garantimiz ile Bodrum kompozit pergola siparişlerinizi en kaliteli şekilde hazırlıyor, hızlı bir şekilde teslimat yapıyor ve mekanlarınızı güzelleştiriyoruz.

 

Bodrum Kompozit Pergola

Doğal renkleri ve dokusu ile boya gerektirmeyen kompozit pergola ürünlerimiz her mekana uygundur. Ölçü ve ebatlara göre özel imalat yapmaktayız.
Yazın güneşin, kışın soğuğun ve yağmurun etkisi altında kalan pergolanız eğer kompozit malzemeden yapılmış ise bakım işlerine zaman ayırmanıza gerek yoktur. Doğal renk ve dokusunu korur, sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde ilk gün ki gibidir. Firmamız imalatını yaptığı tüm kompozit ürünlere 15 yıl garanti vermektedir. Bu yüzden Bodrum kompozit pergola ihtiyacınız için başka bir malzeme düşünmenize gerek yok. Pergolanızı bir kere yaptırıyor yıllarca rahat ediyorsunuz. Estetik güzelliğinden, sağlamlığından ve doğal görünümünden hiçbir şey kaybetmeden uzun yıllar kullanım kolaylığı veriyor. Hem de çok kolay ve az bir bakımla. Bu da uzun vadede ekonomik kazanç sağlıyor.

Bodrum kompozit pergola ihtiyacınız hangi mekan için olursa olsun en uygun model ve tasarımları Elensan Sanayi size sunuyor. Bahçeniz, terasınız, cafe, restoran dış mekanları, seralarınız, kış bahçeleriniz, işyerleriniz için yazın güneşten, kışın yağmurdan korunmayı sağlayan kompozit pergola tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. Bodrum kompozit pergola tercih ettiğiniz de ahşabın doğal görünümüne sahip ancak ahşaptan daha dayanıklı ve az bakım gerektiren bir ürün seçmiş olacaksınız. Bu da size hem mali hem de kullanım açısından avantaj sağlayacaktır. Bakım için para ve zaman harcamaz, uzun yıllar güven içinde kullanabilirsiniz. Bodrum’ da ki birçok yazlık ve işyeri sahibi müşterimiz Bodrum kompozit pergola seçimlerinden dolayı konforu ve modernliği bir arada yaşadıklarını dile getirmektedirler. Bodrum kompozit pergola tercih eden ve bizimle ihtiyaçlarına çözüm bulan müşterilerimizi referanslar sayfamızda görebilirsiniz.

 

Bodrum Kompozit Pergola Maliyet ve Fiyatları

Piyasada birçok firma kompozit ürün imalatı yapmaktadır. Tabi ki her ürün imalatının hammaddesi aynı olsa da aynı kaliteyi yakalama söz konusu olamıyor. Biz Elensan Sanayi olarak bu konuda iddialıyız ve ürünlerimize güveniyoruz. NewTechWood dünyanın en uzun ömürlü, kullanışlı ve dayanıklı kompozit döşeme ürününü yarattı. Mühendislik harikası bu ürünü sizlerle tanıştırmaktan firmamız mutluluk duymaktadır. Kaliteyi ve güzelliği bir arada yaşamak için Bodrum kompozit pergola ve diğer ürünlerimizi kullanarak mutlu müşterilerimiz arasına siz de girebilirsiniz. Bodrum kompozit pergola seçiminiz için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Dünyanın en sağlam ve dayanıklı kompozit ürününü şık tasarımlarımız ile birleştirerek uygun fiyat garantisi ile ayağınıza getiriyoruz. İşyerlerinize, evlerinize, kış bahçelerinize, seralarınıza doğallık ve zenginlik kazandırıyoruz.

Bodrum kompozit pergola, dış cephe kaplama, zemin döşemeleri, çit ve korkuluk, saksı gibi fonksiyonel aksesuar ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bir bütünlük içinde doğallığı ve şıklığı yansıtan mekanlar tasarlıyoruz. Bodrum kompozit pergola modellerimizi internet sitemiz ürünler sayfasında görebilirsiniz. Birbirinden farklı şık modellerimiz yanı sıra özel tasarımlarınız için belirttiğiniz ebatlarda üretim yapmaktayız. Kurulumu oldukça kolaydır ve ayrıca işçilik maliyeti gerektirmez. Ultrashield natural deckleri sadece  su ile yıkamanız yeterlidir . Bunun dışında boya, cila ve bakım ürünü kullanmanıza gerek yoktur. Toz ve kir barındırmaz. Tazyikli su ile yıkamak yeterlidir.

Türkiye’ nin dört bir yanına ve birçok ülkeye ürün imalatı ve uygulaması yapmaktayız. Sektörde yılların deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. 2010 yılından beri üst düzeyde mühendislik çalışmalarımız ile kompozit ürün imalatı yapıyor ve her geçen gün ürünümüzü daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Elensan farkı ile piyasanın en kaliteli ürünlerine sahip olabilirsiniz. Pergola modellerimizde en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Bodrum’ da ki işyerlerinizde, evlerinizde, kafe, restoran, otellerinizde, teras ve bahçelerinizde fark yaratmak için ultrashield deck ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ahşabın doğal görünümününde ve daha dayanıklı, özel bakım gerektirmeyen bir ürünle mekanlarınızı zenginleştirebilir, modernleştirebilirsiniz.

Elensan Sanayi, Bodrum kompozit pergola taleplerinize uygun ödeme koşulları ve uygun fiyat garantisi ile yanıt vermektedir. 15 yıl garantili ürünlerimizi gönül rahatlığı ve konforlu bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca çevre dostu bir ürün kullanarak çevreye ve doğaya zarar vermemiş olmanın huzurunu yaşarsınız. Bodrum kompozit pergola siparişi vermek için plastikahsapdeck deckingmarket  545 207 80 81 – 0216 591 00 37 numaralı telefonları arayarak ya da info@deckingmarket.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı, dayanıklı, doğal ve modern görünümlü Bodrum kompozit pergola ve diğer kompozit deck ürün modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

3 Comments

  1. Ejder bozkuş dedi ki:

    Merhaba
    Balkon kapama düşünüyoruz bilgi ve tecrübelerinizi yansıtmanızı isteriz. Keşif yapmanızı isteriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat