marina deck
Marina Deck
18 Şubat 2017
Plastik Deck
22 Şubat 2017

deck ciceklik

Deck Çiçeklik

deck ciceklik

deck çiçeklik

Son yıllarda hem kalitesi hem de kullanım kolaylığı ile deck çiçeklik oldukça fazla tercih edilmektedir. Uygun maliyet de söz konusu olunca deck çiçeklikleri açık ve kapalı alanlarda bolca görmekteyiz.

Peki nedir deck çiçeklik ürünlerini bu kadar cazip yapan.?

Deck çiçeklik özellikleri, suya, neme, güneş ışınlarına, sıcağa karşı dirençlidir. Çürüme, koku yapmaz. Genleşme yapmaz. Yaz kış içerde veya dışarıda güvenle kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve renklerde üretimi yapılan çiçeklik çeşitleri 10 yıl garantilidir. Natürel deck çiçeklikler içi ve dışı kompozit kaplamadır. Kompozit ahşap ve plastik karışımının homojen prosesten geçirilmesi ile elde edilir ve oldukça dayanıklı bir üründür. Deck çiçeklik ürünlerimizin uzun ömürlü olmasının nedeni kompozit ahşap deck olmasındandır. Kompozit ahşap deck ile kaplanan Ultrashield çiçeklikler soğuktan, sıcaktan, nemden ve sudan etkilenmemekte böylelikle de uzun ömürlü olmaktadır.

Açık alan ya da kapalı alan her yerde  kullanılabilmektedir. Balkon, teras, bahçelerde son yıllarda oldukça fazla görülmektedir. İhtiyaca uygun ebatlarda üretimi yapılmaktadır. İster sabit isterseniz taşınır tekerlekli modeller bulunmaktadır. Yol kenarına çiçeklendirme olarak kaldırımlara boydan boya uygulanabilmektedir. Dilerseniz tüm bahçe ve balkonunuzu boydan boya Deck çiçeklik ile çevreleyebilirsiniz. Ahşap görünümünde olduğu için doğal bir güzelliği ve estetiği bulunmaktadır. Bahçe, teras, balkon tasarımlarınız için farklı boyutlarda ve renklerde çiçeklik kullanarak şık ve modern bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle iç bahçe tasarımlarında oldukça fazla kullanılmakta olan Deck çiçeklik kullanım kolaylığı açısından da tercih edilmektedir.

Deck ciceklik bakım gerektirmez, montajı oldukça kolay ve uzun yıllar ilk gün ki görünüme sahiptir. Ahşaptan daha dayanıklı ve ahşap görünümünde natural deck saksılar ile mekanlarınıza kaliteli ve kullanışlı bir çözüm sunmak mümkündür. Bitki ve çiçekler yaşamın her alanında olması gereken, bulunduğu ortama doğallık ve güzellik katan canlı nesnelerdir. Çiçeklerin güzelliklerini ve doğallıklarını korumanın ilk unsuru saksı kalitesi ve şıklığıdır. Çiçeklik çeşitleri çiçeklerinize zarar vermeyeceği gibi nemi, suyu dengelemesi açısından bitkilerin canlılığını korumalarını da sağlamaktadır. Özel delikli tabakası sayesinde oksijen akışını sağlayarak kökün sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlar, toprak ve kumu içeride tutarak su drenajına izin verir. Hem görsel açıdan hem de bitkilerin sağlıklı olması açısından tercih edilmesi gereken üründür. Ayrıca doğal malzemelerden üretilmiş olduğu için insan sağlığına da olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Bitkilerinizin ortama kattığı huzur ve canlılığı ultrashield saksı ile tamamlamak oldukça faydalı olacaktır. Dış mekan çiçeklerinden salon bitkilerine, bazı ağaç türlerinden tropikal bitki ve çiçeklere kadar her tür bitkiye uygundur. Bitkilerinizin ebatına ve ağırlığına göre en uygun Deck çiçeklik ihtiyacınızı karşılamaktayız. Balkon korkuluklarının kenarına konan saksıların en büyük sıkıntısı, bitki sulandığında saksıdan su sızıp aşağıya akmasıdır. Kompozit çiçeklik ile bu tür sorunlarla karşılaşılmaz. Su geçirmez özelliği ile suyu içinde muhafaza ederken bitkinin de zarar görmemesini sağlar. Bu diğer kullanım alanları içinde geçerlidir. Bitkileri suladığınızda su ve çamur ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Deck çiçeklik eşitlerini yerde ve balkon korkuluklarında kullanabileceğiniz gibi farklı ve şık tasarımlar ile duvara monte olarak da kullanabilirsiniz. Bahçenizi boydan boya bölmeli ya da tek uzun parçalar halinde çevreleyebilirsiniz. Kış bahçenizde, verandanızda, terasınızda duvara şık ve modern tasarımlarla duvara monte edebilir, şık iç ve dış mekanlar yaratabilirsiniz. Deck çiçeklik modellerimizle iç ve dış mekanlarınıza modernlik, doğallık ve şıklık katabilir, uygun fiyatlı seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kompozit deck ürünler son yıllarda birçok alanda kullanılmaktadır. Yer döşemesinden banklara, pergoladan duvar kaplamalarına ve Deck çiçeklik ürünlerine kadar birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Hem doğal görünümü hem dayanıklılığı hem de yıllık bakım masrafının olmaması kullanım alanlarının artmasına ve tercih edilmesine neden olmaktadır.

Deck Ciceklik çeşitleri nerelerde kullanılır?

Deck çiçeklik talepleriniz doğrultusunda izalasyonlu ya da izolasyonsuz imal edilebilmektedir. Ebatları tamamen ihtiyaç doğrultusunda siparişe uygun olarak üretilmektedir. Parkeye kolayca ve temiz bir şekilde monte edilebilmektedir. Kompozit deck saksı ürünlerinin temizliği de oldukça kolaydır. Nemli bir bez ile silinmesi yeterlidir. Kir barındırmadığı için temizlik için uğraştırmaz, renkleri solmaz, deforme olmaz ve kırılmaz. Böylesine hem fonksiyonel hem de kaliteli ve doğal ürünleri ile mekanlarınıza doğallık ve modernlik katabilirsiniz. Eğer yazlığınız var ise bahçe tasarımınızda çiçeklik modellerini hatta pergola, yer döşemesi, duvar kaplaması, oturma köşelerinizi deck ürünlerle çok daha modern ve kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Kışlık evlerinizde deck ürünler kullanarak kış bahçesi tasarlayabilir, Deck çiçeklik ile birbirinden güzel çiçeklerinizin doğallığını koruyarak kış manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Mekanların doğal ürünlerle tasarlanması ruh ve beden sağlığı için olumlu ve yararlıdır. Deck çiçeklik box ürünleri imal edildiği malzeme açısından çevre ve canlı dostudur. Kimyasal ürün barındırmadığı için zararsızdır. Geri dönüşümü vardır. Bunlar günümüzde oldukça dikkat edilen önemli detaylardır. Deck çiçeklik ürünlerimizde hem görsel açıdan hem de sağlık açısından her ortama uygundur.

Deck çiçeklik ürünleri bahçe ve açık alanlarda farklı fonksiyonlar ile de kullanılmaktadır. Çocuklar için kum havuzları olarak kullanılabildiği gibi evcil hayvanlar için özellikle kedi kum havuzları olarak da kullanılmaktadır. Böylelikle bu tür ihtiyaçları mekan tasarımına uygun bir şekilde karşılamak da mümkündür. Ekim kutularınızı bu şekilde de kullanabilirsiniz. Deck saksı kurulumu oldukça kolaydır. Ailece birlikte eğlenceli bir şekilde kurarak tasarımını gerçekleştirebilir, bitkilerinizi neşe ile ekebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ile böyle bir faaliyeti gerçekleştirmek onlara hem sorumluluk duygusu katar hem de birlikte ciddi bir iş yapmanın keyfini yaşatır. NewTechWood Ultrashield ürünlerimiz her iklime ve ortama uygundur. Yağışlardan, güneş ışınlarından, rüzgardan etkilenmez. Yazlıklarda, deniz kenarlarında nemden dolayı sorun yaşatmaz. Oldukça uygun maliyetlerle sahip olabileceğiniz Deck çiçeklik çeşitleri evladiyeliktir. Bakım masrafı da olmadığı gibi uzun yıllar ilk gün ki görünümünü korumaktadır. Taşınmaya elverişlidir. Monte ve demonte işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Elensan Sanayi olarak mühendislik harikası kompozit deck ürünler konusunda faaliyetlerimiz profesyonel bir şekilde devam etmektedir. Deck çiçeklik ürünlerimizde profesyonel çalışmalar ile profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir. Yaptığımız işin bilinci ile siz değerli müşterilerimize kısa sürede en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edindik ve yıllardır bu şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tüm deck ürün ihtiyaçlarınız ve Deck çiçeklik siparişleriniz için bizi her zaman arayabilir, bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz. Belirttiğiniz ebatlarda ve tasarımda Deck çiçeklik siparişiniz hızlı bir şekilde temin edilmektedir.

İç ve dış mekanlarınızda fark yaratmak, ahşap kalitesini çok daha sağlam bir ürünle mekanlarınıza yansıtmak ve doğaya zararı olmayan bir ürün kullanmak istiyorsanız bizi arayınız. Hem görsel açıdan hem kullanışlılık açısından kompozit çiçeklik ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Bir mekana şıklığı ve modernliği kullanılan eşyalar katmaktadır. Eşyalarda ki uyum ve kalite ortamın kalitesini arttırır. Deck çiçeklik ve diğer deck ürünlerini kullanarak hem mekanlarınızda modern bir tarz yaratırken doğaya da zarar vermemiş olursunuz. Saksılar bir mekanın en önemli aksesuarlarından biridir. Yaşattıkları bitkiler ile uyumlu olmak zorundadırlar. Bitkilerin doğallığını ve güzelliğini ancak kaliteli ve güzel bir saksı ile bütünleştirerek ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için günümüzde en çok tercih edilen Deck çiçeklik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Son teknolojik sistemlerle imal edilen ve doğaya uyumlu özelliklere sahip Deck çiçeklik siparişleriniz için 545 207 80 81 – 0216 591 00 37 numaralı telefonlardan bizi arayarak ya da info@deckingmarket.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. Hızlı imalat hızlı teslimat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Sadece çiçeklik değil ıslak zemin ve dış mekan tüm ihtiyaçlarınız için kaliteli çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir ekip ile ürünün hammadde halinden imal edilişine paketlenmesinden teslimatına en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Deck çiçeklik ve deck pergola, yer döşemesi, duvar kaplama, bank ve oturma üniteleri ile uyumlu ve şık mekanlar yaratıyoruz. Restoran, cafe dış mekanlarında şık tasarımlara imzamızı atıyoruz. Dilediğiniz ebatlarda farklı renk seçenekleri ile saksı ihtiyaçlarınızı Deck çiçeklik ile en iyi şekilde çözebilirsiniz. Bitkilerinizin doğallığını ve güzelliğin,ie doğal bir ürünle bütünleştirerek mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Ultrashiled ürün çeşitlerimizi www.deckingmarket.com adresinde bulabilirsiniz. Standart Deck çiçeklik ürünlerimiz yanı sıra özel imalat da yapmaktayız.

Yıllarca eskimeden kullanabileceğiniz, bakımı için uğraşmayacağınız ve para harcamayacağınız, 25 yıl garantili Deck çiçeklik çeşitlerimize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Türkiye’ nin her yerinden sipariş almakta ve hızlı bir şekilde saksı teslimatını gerçekleştirmekteyiz. 2010 yılından beri kompozit ahşap deck üretimimizle sadece Türkiye değil Avrupa’nın birçok ülkesine hizmet veriyoruz. Ahşabın dokusu, kokusu ve doğal görünümü ile plastiğin sağlamlığını buluşturarak üretimini yaptığımız natürel deck saksı ürünlerimizi yüksek teknoloji kullanarak profesyonel bir şekilde imal ederek mekanlarınıza getiriyoruz. Deck çiçeklik, su, nem, sıcaklık ve rüzgarın etkilerine karşı koyar, rengini, dokusunu korur.Ürünlerimizi ortaya çıkarırken hiçbir şekilde doğaya zarar vermediğimizi belirtiriz. Üretim sürecinde,  su kapalı sistem olarak kullanıldığından herhangi bir çevresel atık ortaya çıkarmıyoruz.

Deck çiçeklik siparişleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat