Antalya Plastik Deck Uygulamaları
Antalya Plastik Deck
5 Ocak 2017
Antalya Kompozit Deck Fiyatları
Antalya Kompozit Deck Ürünleri
7 Ocak 2017
deck-saksi

deck-saksi

Deck Saksı

Deck Saksı‘ lar bitkileriniz için mükemmel çiçeklik.  Elensan Enerji olarak her daim yenilikçi ve teknolojik ürünler yaratarak siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Ultrashield deck’ ten üretilen Kompozit Saksı mükemmel görseli ve bitki ve toprağın ölmesini engelleyen iç tasarımı ile iç ve dış mekanlarınız’ da zevkle izleyeceğiniz bir üründür. Renk açmama ve leke tutmama özelliğine sahip Ultrashield Saksı, monte ve demontaj olarak tasarlanıp istediğiniz zaman kimselere ihtiyaç duymadan söküp yer değiştire bilirsiniz. İster 30. cu kattaki balkonunuza, ister kat bahçelerinize, isterseniz bahçelerinize mükemmel alanlar yaratabilirsiniz. Lego gibi kendi kendinize söküp takabilir, en, boy, yüksekliklerini kendiniz ayarlaya bilir, mini bitkilerden tutun zeytin ağacına kadar dikim yapabilirsiniz.

 

UltraShield Deck Saksı Modelleri

Dilerseniz yüksek katlı binalarda bulunan kat bahçelerinizde veya balkonlarınız’ da kendinize ve çocuklarınıza hobi bahçeleri yaratabilirsiniz. UltraShield Deck Saksı‘ da sağlığı zararlı hiç bir kimyasal madde kullanılmamıştır, bu nedenle içiniz rahat olarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. UltraShield Deck Saksı iç izolasyonu sayesinde toprağı havalandırarak bitkilerinizin yetişmesinde önemli rol oynamaktadır.

Çeşitli ebat ve boylarda imalatı yapılan Deck saksı, talebinize göre istenilen ebatlarda ve taşıyacağı yük kapasitesine göre imalatını yapmaktayız. Deck Saksı genel olarak iç kısımları metal konstrüksiyondan yapmaktayız ve iç kısım toprak dolan bölüm galvanizli sac, 200 mikron kalınlığında naylon, membran ve paslanmaz saç olarak imalatı yapılıp dış kısmı Kompozit Ahşap Deck ile kaplanıp kullanıma hazır hale gelmektedir. Talebinize göre Kompozit Deck Saksı dönerli Kilitli tekerlek takılarak hareketli hale getirilmektedir.

Konstrüksiyon kısmı tamamı kaynaklanarak sağlamlaştırılır. Kaynaklanan ek yerleri çürümelere karşı korumak için epoksi boya ile boyanır ve iç kısımların izolasyonu siz müşterilerimizin tercihine bırakılır. Minyatür bitkilerden tutun, zeytin ağacına kadar her türlü bitki ve ağaç dikebilir. Tekerlekleri sayesinde evinizin her hangi bir bölgesine taşıyabilirdiniz. En, boy ve yükseklikler muhteliftir, istediğiniz ölçüye göre imalatı yapılmaktadır

Deck Saksılar Kullanım Alanları; Bitkili, bitkisiz, izolasyonlu, izolasyonsuz olarak sipariş verebilirsiniz. Evinizin içinde, bahçenizde, ofisinizde, terasınız da, restoranınızda, kafenizde, kış bahçenizde temiz ve görsel zenginlik yaratabilirsiniz. natural kompozit saksı balkon kenarlarına koyarak su geçirmez özelliği ile uzun yıllar deformasyona uğramadan bitkilerinizi muhafaza ve koruma altına alabilir aynı zamanda balkonlarınız da yada kullandığınız her alanda kötü görüntülerle karşılaşmazsınız.Ürünlerimizin Garanti Süresi 15 Yıldır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat