garantili karo deck
Garantili Karo Deck
14 Nisan 2017
karo deck nedir
Karo Deck Nedir
14 Nisan 2017
karo deck fiyatları

karo deck fiyatları

Karo Deck Fiyatları

Karo deck fiyatları hakkında bilgi vermeden önce deck nedir ve nerelerde kullanılır biraz bundan bahsedelim. Deck kelimesi aslında İngilizce anlamı olarak güverte anlamına gelmektedir. Bilindiği üzere gemilerin, yatların, teknelerin güvertelerinde bir tür ahşap zemin kaplama malzemesi bulunmaktadır. Bu malzemeler dış etkenlere yani yağmur, nem, rüzgar, değişken hava sıcaklıklarına karşı dayanıksızdır. Zamanla aşınma, yıpranma, kıymıklanma, renk solması yada çürüme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. İşte bu noktada avantajlı deck karo ile satın aldığınız ahşap zemin kaplama malzemelerinize düzenli olarak bakım ve koruma işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu ürünler aslında ahşap oldukları için bakım ve koruma işlemleri de ahşap malzemeler için yapılan bakım ve koruma işlemleri ile aynıdır. Değişen karo deck gibi bu koruma ve bakım ürünlerinde de farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır, ürünlerin kalitelerine göre fiyatlar değişmektedir. Eğer bu bakım ve koruma işlemlerini yapmaz iseniz ahşap karo deck zemin kaplama malzemeleri kısa zamanda yıpranır, aşınır yada renk solması problemi ile karşı karşıya gelirsiniz.

Ayrıca karo deck fiyatları araştırması yapılarak satın alınan bu ahşap zemin kaplama malzemeleri yapıları gereği geçirgen bir yapıdadır bu nedenle de kaydırmazlık özelliğine sahip malzemelerdir. Özellikle kaygan havuz kenarı gibi yerlerde sahip oldukları kaydırmazlık özelliği sayesinde kayma ve düşme korkusu yaşamadan güven içinde yürüyebilmenize olanak sağlarlar. Ahşap karo deck zemin kaplama malzemeleri farklı kalitelerde bulunmaktadır ve karo deck fiyatları da bu farklı ürün kalitelerine göre farklılık göstermektedir. Ancak sadece fiyatı ucuz diye kalitesiz ve dayanıksız ürünleri almaktan kaçınılmalıdır. Sadece fiyatı ucuz olduğu için acele ile tercih edilen piyasada karo deck fiyatları ve ürün özellikleri araştırması yapılmadan satın alınan karo deck zemin kaplama malzemeleri sizlere ilerde sıkıntılar ve sorunlar yaşatabilir. Satın alınan karo deck zemin kaplama malzemesinin kalitesi kadar ürünleri satın aldığınız satış firmasının da kalitesi ve hizmet anlayışı önemlidir. Karo deck zemin kaplama malzemesinin montajını yapan ekibin de bu alanda uzman ve bilgili olması gerekmektedir. Doğru ve düzgün bir şekilde yapılmayan karo deck zemin kaplama malzemesi montajı ilerde sorunlara neden olabilir, işte bu noktada avantajlı karo deck fiyatları ve uzman montaj ekibimiz ile firmamız piyasadaki diğer şirketler arasında ön plana çıkmakta ve müşterilerinden olumlu dönüşler almaktadır. Bir başka karo deck zemin kaplama türü de kompozit olarak adlandırılan ve iki farklı maddenin çeşitli üretim yöntemleri ile bir araya getirilmesi ile oluşan türdür.

Kompozit karo deck fiyatları araştırması da yapılmadan ürün tercihi yapılmamalıdır. Bu ürünler ahşap ve polimer ürünlerinin belli oranlarda karıştırılması ile meydana gelir. Bu ürünler doğası gereği dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıdır. Yağmur, rüzgar, nem, sıcak yada soğuk hava gibi dış etkenlerden dolayı zarar görmezler, ahşap karo deck zemin kaplama ürünleri gibi zaman içinde yıpranmaz, aşınmaz, kıymıklanmaz, renk solması yaşamaz ve çürümezler. Ayrıca bu zemin kaplama malzemelerinin herhangi bir korumaya ya bakım işlemine de ihtiyacı yoktur. Çok basit ve kısa bir temizlikle uzun yıllar boyunca yıpranmadan, aşınmadan ve renkleri solmadan ilk günkü kadar estetik bir görünümde kullanılabilmeleri mümkündür. Karo deck fiyatları için ayırdığınız bütçe sizin tek maliyetiniz olacaktır çünkü kompozit karo deck zemin kaplama malzemeleri dediğimiz gibi her hangi bir koruma yada bakım işlemine ihtiyaç duymaz bu nedenle yıllık bakım yada koruma ürünleri içinde bir maliyetiniz olmaz. Ahşap karo deck zemin kaplama malzemeleri çeşitli sıcak iklim ağaçlarından üretilmektedir, bu ağaçlar arasında ipe, teak, merbau, iroko gibi ağaçları sayabiliriz, bu ağaçların üretimde kullanılmasının nedeni dayanıklı ve sağlam ağaçlar olmasıdır, tabi bunlara göre de karo deck fiyatları değişebilir. Karo deck zemin kaplama ürünleri istenilen ebatlarda üretilebilir, 50 x 50 cm, 40 x 40 cm yada 30 x 30 cm gibi ebatlarda üretilmesi mümkündür yada isteğe bağlı olarak farklı ebatlarda da üretilebilir tabi bu ebatlara göre de karo deck fiyatları artabilir yada azalabilir. Karo deck zemin kaplama malzemeleri üretimi yapılırken farklı yöntemler uygulanabilir. Bazı durumlarda kullanılan ağaç malzeme ısıl işleme tabi tutulur  ve bu şekilde karo deck zemin kaplama malzemesi üretilebilir. Bir başka yöntem ise ahşap malzemenin başka bir malzeme ile karıştırılıp üretilmesidir. Bu yöntemde ahşap malzeme plastik malzeme ile karıştırılıp karo deck üretimi yapılır tabi bu farklı üretim yöntemlerine göre de karo deck fiyatları değişiklik gösterebilir. Karo deck zemin kaplama malzemelerinin istenilen zemine montajının yapılmasından önce karo deck döşemesi yapılacak olan yere gidilip burada bir keşif yapılması gerekmektedir daha sonra müşterinin karo deck zemin kaplama ürününü kullacağı yer, mekan ve müşteri talepleri göz önüne alınarak en uygun karo deck fiyatları sunulmalıdır. Fiyatlar sunulduktan sonra karo deck zemin kaplama malzemesinin zemine nasıl ve hangi yöntem ile montajının yapılacağına karar verilmesi gerekmektedir.

Karo deck zemin kaplama malzemesinin istenilen yere montajın yapılması sırasında kullanılan farklı montaj yöntemleri bulunmaktadır. Mastikli karo deck uygulaması, karo deck uygulaması ve aparatlı karo deck uygulamasını bunların arasında sayabiliriz. Karo deck fiyatları için araştırma yaparken, karo deck ürünlerini satın alacağınız firmaların bu yöntemleri de montaj yapılacak olan ürün ve mekana en uygun olan yöntemi seçmesi gerekmektedir. Karo deck uygulaması bu yöntemlerden biridir, bu yöntemde malzeme karo olarak üretilir ve daha sonra montaj yapılacak olan yerde montajı yapılır ancak çok fazla tercih edilen bir montaj yöntemi değildir bu bilgiye internette karo deck fiyatları araştırması yaparken sizlerde ulaşabilirsiniz. Bu yöntem daha çok metre kare olarak küçük olan yerlerde tercih edilir onun dışında pek fazla tercih edilen bir montaj yöntemi değildir. Öne çıkan avantajı ise montaj bittikten ve kullanıma açıldıktan sonra bakımın kolay olmasıdır. Aparatlı karo deck uygulaması ise başka bir karo deck montaj yöntemidir. Bu yöntemde üretilen ağaç deck malzemesi uzun boylarda kesilir ve bu şekilde montajı yapılır. Ancak montaj sırasında malzemelerin altına karkas döşenmesine dikkat edilmelidir daha sonra üzerine avantajlı karo deck fiyatları ile satın aldığınız malzeme koyulur. Bu noktada alt tarafa koyulan karkaslar arasındaki boşlukların iyi ayarlanması gerekir ayrıca konulan karkasların paslanmaya karşı dayanıklı olması da çok önemlidir. Mastikli karo deck uygulaması ise tercih edilen bir başka montaj yöntemidir. Bu uygulama türü daha estetik bakımdan farklılık, daha çok gösteriş ve zenginlik katması istenilen  yoğun kullanım alanlarındaki karo deck montajları sırasında tercih edilen bir karo deck montajlama türüdür. Bu çeşit montaj uygulamasında daha çok ipe, marbeu, iroko yada teak ağaç çeşitleri tercih edilmektedir b duruma göre de karo deck fiyatları değişebilir. Mastikli karo deck uygulaması diğer karo deck montaj yöntemlerine göre biraz daha zor olan bir montaj yöntemi olmakla beraber bunun yanında ise dış etkenlere yani rüzgar, yağmur, nem, sıcaklık yada soğuğa karşı olan dayanıklılığı daha yüksektir , mastikli karo deck uygulaması ile montajı yapılan malzemelerin bakımı ise diğer uygulama türlerine göre daha iyidir.

Karo Deck Uygulama Aşamaları Nelerdir?

  • Karo deck zemin kaplama yapılacak olan mekanda montajdan önce bir ön keşif yapılarak o alana en uygun olan ürünün hangisi olacağının tespiti yapılır, bu noktada sunduğumuz avantajlı karo deck fiyatları yanında firma olarak hem uygulamanın yapılacağı yeri inceleyip bir yanda da müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda onlar için en uygun kompozit karo deck modelini tespit ediyoruz ve bu doğrultuda sizlere en uygun karo deck fiyatlarımızı sunuyoruz.
  • Müşteri talepleri ve kullanım alanlarına göre seçilen en uygun zemin kaplama ürününden sonra uygulamanın yapılacağı yerde hangi montaj yolunun tercih edileceği bu yöntemin ne kadar sürede bitirebileceği gibi konularda bir plan hazırlıyor ve müşterilerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz daha sonra da zeminde bir keşif yapıp sizlere özel karo deck fiyatları ile zemin kaplama malzemesinin montajlama işlemine başlıyoruz.
  • Malzemenin zemine montajı sağlıklı ve düzgün bir şekilde yapıldıktan sonra uzman ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapılır ve kompozit karo deck zemin kaplama ürünü kullanıma açılır.
  • Montajı kolay olan bu zemin kaplama malzemesinde uygulama yapılacak olan zeminin düz olması montajı kolaylaştıran bir unsurdur.

Firma olarak sahip olduğumuz geniş karo deck ürün yelpazemiz ve sunduğumuz avantajlı karo deck fiyatları ile ön plana çıkmaktayız. Öte yandan hem ürün bilgisine sahip olan satış ekibimiz hemde montaj konusunda uzmanlaşmış olan montaj ekibimiz ile sizlere en uygun olan karo deck zemin kaplama ürününü tespit ediyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz. Piyasada kısa bir karo deck fiyatları araştırması yapıldığında firmadan firmaya fiyatlarda değişiklikler olduğu göreceksiniz ancak bu noktada aradaki fark sadece kalite farkıyla ölçülmemelidir, karo deck malzemelerinin kalitesinin yanında satın aldığınız firmanın bu malzemeleri istenilen yere nasıl montajladığı da çok önemlidir.Ürün montajı sırasında ilerde bir sorun çıkmaması adına azami dikkat gösteriyor ve işimizi en doğru ve kaliteli olarak yapabilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz. pasltik ahşap deck ürünlerimizi görebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat