Kompozit Deck
15 Şubat 2017
Deck Çiçeklik
22 Şubat 2017
marina deck

marina deck ürünü

marina deck

marina deck ürünü

MARİNA DECK

Marina Deck Açık alan ve dış mekanların son yıllarda vazgeçilmez yapı malzemesi olan kompozit deck ürünü marina deck ihtiyacını da en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle ıslak zeminlere oldukça uygun özelliği ile Marina Deck yapı sektöründe en fazla tercih edilen malzemelerden birisi olmuştur.
Kompozit marina deck özellikleri nelerdir? % 60 ahşap lifi ile % 40 polimer malzemenin son teknolojik sistemle karıştırılarak elde edilen malzemeye kompozit denmektedir. Tüm hava şartlarına karşı dirençli ve dayanıklı Kompozit Marina Deck ürünü kar, yağmur, güneş ışığı, deniz suyu ve rüzgara maruz kalan açık mekanlarda, marinalarda, iskelelerde güvenle kullanılmaktadır. Çürüme, küflenme yapmaz, mantar, bakteri ve böcek barındırmaz ve tüm dış etkenlere karşı mekanik mukavemet gösterir, yanmaz ve leke tutmaz yapıdadır.
Marina Deck malzemesini ahşap deck ile kıyaslayacak olursak çok daha sağlam ve deforme olmaz yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap malzeme zamanla çürümeye başlar ve bakım gerektirir. Marina deck ürünü çürüme yapmadığı gibi bakım gerektirmez. % 100 geri dönüşümlüdür. Homojen bir yapıya sahiptir. Ahşabın doğal görüntüsü ile plastiğin sağlamlık ve elastikiyetini bir arada gösterir. Ahşaptan daha sağlam, plastikten daha doğal görünümdedir.
Marina deck malzemesi marina güverteleri, iskele, havuz kenarı gibi nemli ve sulu yerlerde kullanılabileceği gibi bahçe, teras, balkon, kafe, restoran, otel, alışveriş merkezi açık alanlarında da güvenle kullanılmaktadır. Ne kışın yağmur ve çamurundan ne de yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden etkilenmez. Soğuğa ve sıcağa karşı oldukça dayanıklıdır.
Peki Marina Deck kompozit malzemesini bu kadar dayanıklı yapan nedir? marina deck imalatında kullanılan ahşap doğal ahşap lifleridir. Plastik ise bağlayıcı özelliktedir ve etilenin polimer haline getirilmiş şeklidir. Tamamen zararsız ve geri dönüşümlü malzemelerdir. Ne çevreye ne de insan hayatına zararlı bir etkileri yoktur.

Marina Deck İçeriği

Marina Deck imalatı sırasında ürünün yüzeyi ve çekirdek kısmının her tarafı (360 derece) koruyucu kalkanla kaplanmıştır. Böylelikle dış etkiler ürünün çekirdeğine etki edememekte ve sağlamlığını korumasına neden olmaktadır. Kesinlikle solvent gibi kanserojen malzemeler içermez Kompozit ahşap decklerin ucuza mal etmek açısından üreticilerin bağlayıcı eleman olarak solvent kullanmaktadırlar, oysaki kompozit Marina Deck te gönül rahatlığı ile kullanmanızda hiç bir sakınca yok, solvent içerikli kompozit deckleri nasıl anlarız derseniz en kolay yolu çıplak el veya ayak ile temas ettiğinizde kaşıntı ve yanma yapar.  Ahşapta durum farklıdır. Yağış ve suyun etkisi ahşabın yüzeyinden içine işler ve zamanla çekirdek kısmında çürümeler ve küflenmeler kendini göstermeye başlar. Düzenli bakım yapılması gerekir. Plastik deck  malzemesinde koruyucu kalkan sayesinde su ve nem ürünün yüzeyinde kalarak çekirdeğe ilerleyemez. Bu da Marina Deck malzemesinin dayanıklı, uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Özellikle marinalarda ve iskelelerde ultrashield deck malzemesi kullanımı avantaj sağlamaktadır.

İskele ve Marinalarda Neden Marin Deck Kullanılmalı.?

İskele ve Marinalarda sadece zemin döşemelerinde değil yüzey kaplamalarında da Marina Deck kullanımı en uygun malzemedir. Sudan ve nemden etkilenmediği gibi görsel ve estetik açıdan da doğal ve modern bir yapıya sahiptir. Ahşabın doğal renk ve desenlerini başarılı bir şekilde yansıtmakta ve oldukça hoş görünmektedir.
Marina Deck üzerinde ki koruyucu kaplama sayesinde rengi solmaz, leke tutmaz, toz ve kir kolayca temizlenir. En önemlisi de bakım gerektirmez. Açık alanlar için üretilmiş olabilecek en iyi malzemedir.
Marina Deck montajı ise çok basittir. Ustalık gerektirmeyen ve zaman almayan kurulum sağlamaktadır. Özellikle iş yerleri için bu büyük bir avantajdır. İş kaybı yaşamadan bir gecede kurulumunu yapmak mümkündür.
Elensan Enerji olarak 2011 yılından beri, piyasadaki en dayanıklı, uzun ömürlü ve estetik açıdan oldukça güzel bir ürün olan kompozit Ultrashield malzemesinin üretim ve dağıtımını yapmaktayız.
Ultrashield Marina Deck malzemesi ahşap lifleri ile polietilenin polimer kalkanı ile birleştirilmesi ile oluşturulmuş mühendislik harikası bir üründür. Piyasanın en dayanıklı ve kaliteli kompozit deck ürünü olduğunu sadece biz söylemiyoruz. Bu konuda zengin referanslara sahibiz.

Marina Deck ürünleri

Marina wpc deck ürünlerimiz farklı ve doğal renkleri ile marina ve açık alanların doğal yapısı ile bütünleşerek dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Yoğun trafik olan yerlerde bile uzun yıllar kullanımında renk solması, çatlama, kırılma, deforme olmaz.
Marina Deck malzemesi yer döşemesi, cephe kaplaması yanı sıra korkuluk, bahçe ve açık alan mobilyaları, aksesuarları, çiçeklik, çit gibi alanlarda da oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.
Standart üretim ebatları dışında isteğiniz üzerine özel siparişlerin üretimlerini de yapmaktayız. Ürünlerimizi www.plastikahsapdeck.com adreslerinden inceleyebilir, müşteri hizmetlerimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Marinalar için kurulu sistemde Deck montajının kolay olmasından bahsetmiştik. Bu konuyu biraz teknik açıdan açarsak, Marina Deck kompozit malzemeleri kilit sistemi ile birbirine bağlanmaktadır. Bu kilit sistemi ile yağmur ve su birikintilerinin drenajını sağlanmaktadır. Su yüzeyde birikmeyip süzülüp zemine akmaktadır. Böylelikle hem zemin yüzeyi hem de malzemenin çekirdek kısmı korunmakta ve oluşabilecek çürük ve küfler önlenmektedir. Birbirine bağlanan plastik taban sayesinde yorulmadan, zorlanmadan kolayca monte edilmektedir. Üstelik bu Marina Kompozit Deck kilit sistemi ustalık gerektirmeden montaj olanağı sunmaktadır. Bu da masrafları yarıya düşürmektedir.
Marina Deck malzemesini farklı renk ve genişliklerde kullanarak farklı tasarımlar yapmak da mümkündür. Malzeme kullanmadan kolay kurulum ile kendi tasarımlarınızı yapabilir, mekanlarınızı dikkat çekici güzelliğe dönüştürebilirsiniz. Cephe kaplamalarında da durum aynıdır. Duvara resim asar gibi keyifle cephe kaplamaları yapabilirsiniz. Ahşabın doğal deseni ve doğal renklerde  ile mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz.
Kompozit Deck malzemesini çatı ve veranda yapımında da kullanabilirsiniz. Suya, soğuğa ve sıcağa dayanıklılığı ile mükemmel sonuçlar vermektedir.
Ultrashield Deck ürünleri bakımı oldukça kolaydır. Gerek duyulursa özel fırçası ile senede bir kere fırçalamak yeterli olmaktadır. Bunun dışında herhangi bir işleme gerek yoktur. Temizliği ise gayet basittir. Tazyikli su ile yıkamak ya da ıslak bezle silmek yeterlidir.
Plastik Deck ürün çeşitliliği olan bir yapı malzemesidir. Evinizin terasından bahçesine, işyerlerinizin açık alanlarından site ortak kullanım alanlarına, otel açık alanlarından açık ve kapalı yüzme havuzu kenarlarına ve hatta kapalı mekan ıslak zemin alanlarına kadar birçok yerde kullanılmaktadır. Marina Deck malzemesi ile bahçelerinizin doğallığını ve güzelliğini bozmadan bütünleştirici tasarımlar yapabilirsiniz. Doğal ahşap görünümü hem mekanlarınızın kaliteli bir doğallık sergilemesini hem de çevreye uyumunu sağlar.
Marinaların Deck dış cephe kaplaması ile hem binanızın cephesini hem de aynı uyumla bahçe duvarını, balkon, teras, veranda korkuluk ve çitlerini yapabilirsiniz. Bahçenize şık bir Marina Deck pergola yapımı ile doğallığı ve güzelliği bütünleştirerek hem konforlu hem de güzel bir bahçe sahibi olabilirsiniz.
Deck çiçeklik uygulamaları da kapalı ve açık alanlarda oldukça pratik ve güzeldir. Bahçe duvarınızı Deck çiçeklik ile çevreleyerek dışarıdan modern ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yer döşemesine de monte edilebilmesi ve her tür ağaç ve bitki için kullanılabilir olması Marinalarda Deck çiçeklikleri cazip hale getirmektedir. Bitki sulandığında yerlerin ıslanması söz konusu değildir. Su etrafa akmadan saksının tabanından drenaj sistemi ile süzülüp gitmektedir.
Marina Deck ürünleri ile sağlam, kaliteli, temiz mekanlara sahip olabilirsiniz. Piyasa da her mevsim kullanıma uygun, bakım gerektirmeyen ve kalitesini kanıtlamış başka bir ürün bulunmamaktadır. Fiyat açısından da çok daha uygundur. Bir kere para ödeyip sahip oluyor ve uzun yıllarca masrafsız bir şekilde kullanıyorsunuz.
Marina Plastik Deck malzemesi üretiminde yıllardır önemli yol kat ettik ve her geçen gün daha da gelişip büyüyerek son teknolojik sistemleri kullanarak en iyi hizmeti veriyoruz. Türkiye’ nin her noktasına ve birçok Avrupa ülkesine üretim yapmaktayız. Marina Deck modern yapı ve peyzaj ürünlerimizi Newtechwood markası altında pazarlamaktayız.
Çevreye ve doğaya zarar vermeden üretimini yaptığımız çevre dostu marina kompozit deck ürünlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Yenilikçi, çevreci ve gelişime açık profesyonel ekibimiz ile her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler kullanıyoruz. Üretimde kapalı sistem su kullanarak çevreye atık bırakmıyoruz. Ağaç kesilmesine gerek duymadan kereste artıklarını un halinde kullanarak bu son mühendislik harikası marina deck malzemesini en kaliteli şekilde üretiyoruz.
Üretim sürecinde, suyu kapalı sistem olarak kullanılmaktadır, böylece çevreye herhangi bir atık çıkarmıyoruz.
Marinalarda, iskelelerde, yazlık evlerin bahçe, teras ve ıslak zeminlerinde, otel açık alanlarında ve havuz kenarlarında, saunalarda, işyerlerinin açık alanlarında ve site ortak kullanım alanlarında güvenle kullanılabilen dayanıklı ve estetik güzelliğe sahip doğal bir malzeme olan marina deck ürününü hızlı bir şekilde üretip ayağınıza getiriyoruz. Talep üzerine montaj konusunda destek sağlıyoruz.
Marina Deck ürünlerimiz 15 yıl garantilidir. Herhangi bir sorun yaşanırsa hemen müdahale etmekteyiz.
marinalar için deck ürünümüz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 545 207 80 81 – 0216 591 00 36 numaralı telefonlardan bizi arayarak ya da info@plastikahsapdeck.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri yetkililerimiz marina deck ürünü hakkında tüm soru ve sorunlarınızı en iyi şekilde cevaplamakta ve taleplerinizi en kısa sürede yerine getirmektedir.
Elensan Enerji olarak uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme koşulları ile marina deck ürünlerine sahip olmanızı ve açık alan mekanlarınıza kaliteli çözümler sunmaktayız.
Ahşabın doğal görünümü, deseni ve renkleri ile plastiğin elastikiyeti, sağlamlığı ve gücünü Marina Deck kompozit ürününde birleştirdik. Tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız ürün çeşitlerimizi, referanslarımızı www.plastikahsapdeck.com adreslerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat