Deck Çiçeklik
22 Şubat 2017
iklim koşullarından etklenmeyen decj
Sıcağa Dayanıklı Deck
22 Şubat 2017

plastik deck

Plastik Deck

Sudan ve güneş ışınlarından etkilenmeyen Plastik Deck

Plastik Deck Su Geçirmez Özelliği

Dünya kaynaklarının çok hızlı tüketildiği günümüzde çevre dostu bir ürünün imalatını yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Plastik Deck uygulaması bu anlamda apayrı bir özelliğe sahiptir. Geri dönüşümlü Plastik Deck ürünü son yıllarda açık alan ve mekan tasarımlarında oldukça çok tercih ediliyor. Plastik deck malzemesinin yapısında bulunan ahşap lifleri malzemeye doğallık ve plastik ise elastikiyet ve sağlamlık kazandırmaktadır.  Plastik ve ahşabın mükemmel birleşimi ile hem güzel hem de sağlam bir ürün ortaya çıktı. Plastik deck, su, nem, güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve dirençlidir. Küflenme yapmaz. Böcek, bakteri, mantar barındırmaz. Bakımı kolay ve masrafsızdır. Yanmaz özellikte üretilmektedir. Isı iletim katsayısı düşüktür, binanın nefes almasını sağlar. Sıva ve mantolama maliyetlerinde önemli bir düşüş sağlar. Bakım, boya, badana, cila gerektirmediği için de ekonomik bir seçimdir. 10 yıl garantili, uzun ömürlü Plastik Deck malzemesini açık mekanlarınızda, ıslak zeminli yerlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Plastik Deck Kullanım alanları;

Plastik Deck kullanım alanları oldukça geniştir. Yapı dış cephe kaplamalarında, bahçe duvar kaplamalarında, teras, balkon, çatı, bungalow yapımında, yer döşemesi, havuz kenarı döşemesi, bahçe mobilyası ve aksesuarları ve daha birçok açık mekanlardır. Güzel görünümü ile iç mekanlarda da tercih sebebi olmaktadır. Özellikle ıslak zeminler olan banyolarda ve saunalarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Nefes alır yapısı nedeniyle iç mekanlarda nem ve yoğuşma yapmaz. Sağlıklı ve çevre dostu bir üründür. Plastik deck malzemesi doğal görünümü, kalitesi, sağlıklı olması, az bakım gerektirmesi, kolay temizlenebilmesi özellikleri ile son yılların en başarılı yapı malzemesidir. Mekanların güzelliği kadar sağlıklı olmasında etkisi büyüktür. Yazlıklarınızda, işyerlerinizin açık alanlarında sağlam olduğu kadar modern ve şık gösterecek bir malzeme arıyorsanız plastik deck ürünlerini tercih etmelisiniz. Doğal ve modern mekanlar yaratmada plastik deck malzemesinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bakım masrafı olmaması, uzun ömürlü olması ve uygun fiyat seçenekleri ile piyasada ki en ekonomik çözümdür. Plastik Deck ürünleri kış aylarında muhafaza ederek sudan, soğuktan, dış etkilerden korur ve yazın aynı güzellik ve sağlamlıkla kullanım olanağı sunar.

Plastik Deck ürünlerinin montajı’ da oldukça basittir. Ustaya gerek kalmadan kendiniz bile kısa sürede montajını yapabilirsiniz. Plastik ahşap deck malzemesi mekanlarınızda yaratıcı fikirler ve farklı tasarımlar yapmanıza olanak verir. Farklı renk karışımları yapabilir, farklı desenlerde wpc plastik deck malzemelerini kullanarak yepyeni bir tarz yaratabilirsiniz. İnşaat ve yapı sektöründe iyi malzeme, uygun fiyat önemlidir. Buna bir de malzemenin sağlamlığı kadar güzel görünümünü de eklersek ahşap plastik deck ürünlerini anlatmış oluruz. Bu yüzden mimarlar tarafından da son yıllarda en çok tercih edilen ve kullanılan bir üründür. Firmamızın ürettiği standart ebatlarda ki deck ürünleri yanı sıra özel siparişlerde almaktayız. İstediğiniz ebatlarda üretim yapabiliyoruz. Türkiye’ nin her yerine ve birçok Avrupa ülkesine imalat ve satışımız bulunmaktadır. Hızlı üretim ve hızlı teslimat yaparak gerekirse montaj konusunda da destek sağlıyoruz. Elensan Enerji olarak 2010 yılından bu yana plastik kompozit deck üretiminde hızlı yol kat ettik. Son teknolojik sistemleri kullanarak, profesyonel mühendislik uygulamaları ve fikirleri ile yüksek yoğunluktaki polietilenin etkisini, plastik ve ahşap liflerini polimer kalkanı ile birleştirerek Plastik Deck malzemesini üretiyoruz.  Üretimimizin hiçbir aşamasında çevreye zararlı kimyasal madde kullanmıyoruz. deck malzemelerimiz % 100 geri dönüşümlüdür.

Plastik Deck ürünlerimiz koruyucu kaplama ile kaplanmıştır. Bu yüzden lekelere karşıda korunmaktadır. Lekeleri içine emmez ve kolayca silinebilir özelliktedir. Ayrıca bu koruma kalkanı sayesinde küf olsa bile içine işlemez, kolayca silinebilir. Aynı şekilde mantar, böcek, bakteri gibi parazitleri barındırmaz. wpc deck  malzemesinde ki koruyucu tabaka sayesinde renklerde solma olmaz uzun yıllar ilk gün ki görünümünü korur. Bu yüzden boya, cila, kumlama yapmaya gerek olmadan uzun yıllar masrafsız bir şekilde ultrashield deck ürünlerinizi sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz. Newtechwood ürünlerinin taşınabilir özellikte olması da ayrı bir tercih nedenidir. İstediğiniz zaman kolayca demontaj yaparak yeni mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Plastik Deck ürünlerimizden tek tek bahsedecek olursak;

Plastik Deck zemin döşemeleri, doğal ahşap rengi ve desenine sahip olup parçalar birbirine geçme sistemi ile yerleştirilir. Kolay ve hızlı kurulum avantajı sağlar. Bu da özellikle iş yerlerinde kullanımı açısından önemlidir. İş kaybı yaşanmadan hızlı bir şekilde montaj imkanı sağlar. Kompozit deck  zemin döşemelerinde kırılma, yamulma ve çatlama sorunları yaşanmaz. Bakımı yok denecek kadar azdır. Özel kilit sistemi ile yağmur ve su birikintilerini yüzeyde barındırmaz, tabanda ki drenaj sistemi ile suyun süzülüp akmasını sağlar. Ahşap deck  yer döşemeleri kaydırmaz özelliktedir. Ayrıca kıymıklanma olmaz. Çivi, vida gibi gereçler barındırmadığı için kazalara neden olmaz. Deck  yer döşemeleri bahçe, çatı, teras, cafe, restoran, otel dış kullanım alanları, sitelerin ortak kullanım alanları, havuz kenarları, sauna ve banyo zeminleri olmak üzere birçok yerde güvenle kullanılabilmektedir.

Plastik Deck duvar kaplamaları aynı şekilde üretilmektedir. İhtiyaca uygun ebatlarda kompozit duvar profilleri bulunmaktadır. Kurulumu oldukça kolaydır. Farlı renk, kalınlık, desen ve genişlik kullanılarak modern ve değişik tasarımlar yapılabilmektedir. Bahçe duvarları, bina duvarları için bu tarz çalışmalar oldukça dikkat çekici ve çok hoş görünmektedir. Ultrashield deck  duvar kaplamaları ile yaratıcılığınızı ortaya koyabilir, zevkinize göre tasarımlar yapabilirsiniz. Uzun ömürlü, yağmurdan, rüzgardan, soğuk ve sıcaktan etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Isı yalıtımı uygulanabilmektedir. Kompozit duvar kaplamaları bakım, boya, cila gerektirmez. 15 yıl garantilidir.

Plastik Deck korkuluk, ahşaptan çok daha sağlam ve kullanışlıdır. Yağmur, nem, rüzgar gibi hava koşullarına dayanıklıdır. Leke tutmaz, çatlamaz. Özel koruyucu tabakası sayesinde renkleri solmaz. Küf ve bakteri barındırmaz. Kıymıklanma gibi sorunlar yaşanmaz. İstediğiniz ebatta farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bahçelerde, balkon ve teraslarda, cafe, restoran, otel ve işyeri açık alanlarında güvenle kullanılabilir. Ultrashiled korkuluk ürünlerimiz kolay monte edilir. Temizliği ve bakımı oldukça kolay ve masrafsızdır. Ahşabın doğal görünümü ve plastiğin sağlamlığı ile uzun ömürlü bir üründür.

Plastik Deck çit ve bölme duvar sistemleri de bahçelerinize modern bir tarz katmakta ve doğal görünümleri ile dikkat çekmektedir. Dilediğiniz ebatlarda farklı renk ve kalınlıklarda seçenekleri bulunmaktadır. Farklı tasarım uygulamaları ile şık mekanlar yaratmanıza olanak verir. Deck pergolalarda aynı şekilde sağlam ve dayanıklı olup bahçelerinizde, işyerlerinizin açık alanlarında doğal ve şık bir görünüme sahiptir. Newtechwood  pergola ile bahçenizde ve terasınızda şık bir oturma köşesi, bahçenizde açık oto garajı oluşturabilirsiniz. Doğal renk ve desenleri ile bulundukları ortamlara zenginlik ve modernlik katan natürel deck pergola ürünlerimiz dilenirse üstü kapalı olarak da kullanılabilmektedir. Bakımı ve kurulumu kolaydır. İstendiği zaman başka bir yere taşınma imkanı vardır. Standart ultra model  pergola üretimlerimiz yanı sıra dilediğiniz ebatlarda özel üretim de yapmaktayız. Bahçe ve teraslarınızda şık köşeler oluşturmak için Plastik Deck pergola olabilecek en uygun malzemedir.

Plastik Deck çiçeklik ve saksı çeşitleri, iç ve dış mekanlarda hem doğal ve şık görünümleri hem de kullanım konforu ile en fazla tercih edilen ürünlerdendir. Su, nem, rüzgar ve tüm dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Sabit olarak yer döşemesi içine monta edilebileceği gibi tekerlekli ayakları ile taşınabilir modelleri de bulunmaktadır. Balkon kenarlarında kullanım kolaylığı sağlayarak, çiçek suladığınızda aşağıya ve kenarlara su akıtmaz, kötü görüntülere neden olmaz. Kompzit decklerimiz, güneşten ve sudan etkilenmez, bakım gerektirmez, küflenme ve koku yapmaz özelliklerdedir. Leke tutmadığı gibi renklerinde solma ve silinme olmaz. 10 yıl garantili Ultrashield  saksı modellerimizi dilediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz. İsterseniz bahçenizi çepeçevre Plastik Deck saksı ile çevreleyebilir dilerseniz tek ya da bölmeli olarak kullanabilirsiniz. Bahçelerinizde diğer Plastik Deck ürünleri ile bir bütünlük ve modern bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Elensan Sanayi olarak kaliteli, uygun fiyatlı ve doğal bir güzelliğe sahip Plastik Deck ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Piyasada ki en uzun ömürlü ve dayanıklı Plastik Deck ürünlerini en yeni teknolojileri kullanarak üretiyor ve ayağınıza getiriyoruz. Mekanlarınızda fark yaratmanızı, dikkat çekici yapılara sahip olmanızı ve uzun yıllar rahat etmenizi hedefliyor ve bu bilinçle hizmet veriyoruz. Uygun fiyat politikalarımızla verdiğimiz hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz. Tüm Plastik Deck ürünlerimizi http://www.deckingmarket.com adresinden inceleyebilir ve siparişini kolayca verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Plastik Deck ihtiyaçlarınız için 545 207 80 81 – 0216 591 00 37 numaralı telefonları arayarak ya da info@deckingmarket.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde hazırlıyor ve hızlı bir şekilde teslimatını yapıyoruz. Uygun fiyat garantisi, uygun ödeme seçenekleri ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yanınızdayız. Siz de mekanlarınızda, yazlıklarınızda, iş yerlerinizde kaliteli ve sağlıklı doğal bir ürün kullanmak ve uzun yıllar rahat etmek istiyorsanız Plastik Deck ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz. Pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Plastik Deck ile farklı mekanlar, yaratıcı fikirler ve estetik, şık tasarımlar gerçekleştirebilir, fark yaratabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız ve ihtiyacınızı belirtmeniz yeterlidir. Hayallerinizde ki tasarımları hayata geçirmek bizim işimiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat