iklim koşullarından etklenmeyen decj
Sıcağa Dayanıklı Deck
22 Şubat 2017
Wpc Deck
22 Şubat 2017

Soğuga Dayanıklı Deck

Soğuğa Dayanıklı Deck

soğuğa dayanıklı deck

Soğuğa Dayanıklı Deck

Soğuğa dayanıklı deck, Kötü hava şartlarının yapılar ve yapı malzemeleri üzerinde olumsuz etkileri tartışılmaz. Bu yüzden yapı malzemesi seçmek önemlidir. Yapı cephe kaplamaları ve yer döşemeleri konusunda son yıllarda oldukça fazla tercih edilen kompozit ürünler kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. Kompozit malzemeleri ile kışın olumsuz etkilerinden, yağmur, kar ve rüzgarın oluşturacağı olumsuzlardan etkilenmemektedir. Ultrashield deck malzemelerin özelliklerinden bahsedecek olursak, dayanıklılık ve sağlamlık başta gelir. Deck malzemeler son yıllarda ahşap deck ve diğer ürünlerin yerini almış durumdadır. Çünkü diğerlerinden daha sağlam, uzun ömürlü ve doğal yapısı ve görünümü ile çok daha estetiktir. Soğuğa dayanıklı deck malzemeler, % 60 ahşap unu ile % 40 plastik ve polietilenin polimer kalkanı ile birleştirilmesi ile oluşturulmuş mühendislik harikası bir üründür. Sadece yüzeyinde değil iç çekirdeğin çevresi de koruyucu tabaka ile kaplandığı için dış etkenlerden olumsuz etkilenmemekte ve direnç göstermektedir.

Soğuğa dayanıklı deck malzemesi dış cephe kaplaması, yer döşemesi, bahçe duvarı, aksesuarları ve mobilyaları, pergola, korkuluk ve çit yapımında kullanılmaktadır. Ahşabın doğal renk ve dokusuna, plastiğin sağlamlık ve elastikiyetine sahiptir. Açık alanlarda kullanımı son derece başarılı olan soğuğa dayanıklı deck ürünler aynı zamanda estetik açıdan doğal ve modern bir görünüme sahiptir. Soğuğa dayanıklı deck üretimi sırasında kullanılan ekstrüzyon tekniği ve polimer malzemelerin katkısı malzemeye yoğunluk ve mukavemet kazandırmaktadır. Böylelikle, Kompozit deck ürünleri suya ve neme dirençlidir. Küflenme yapmaz, böcek, mantar ve bakteri barındırmaz. En önemlisi sıcağa ve soğuğa dayanıklı deck ürünlerin başında gelir.

Soğuğa dayanıklı deck ürünlerinin montajı da kolaydır. Ustalık gerektirmeyen bir şekilde monte edilebilmektedir. Özel klips sistemi ve alt yüzeyde birleştirici plastik taban ile kolaylıkla montajı yapılmaktadır. Plastik deck’ ler dış cephe kaplamasında duvarlarınızda yaratıcı fikirler ve farklı tasarımlar uygulanabilmektedir. Zevkinize göre farklı renk karışımları yapabilir, farklı desenlerde ve genişliklerde Soğuğa dayanıklı deck dış cephe kaplama plakalarını kullanarak yepyeni bir tarz yaratabilirsiniz. İnşaat ve yapı sektöründe başarılı bir iş çıkarmanın en önemli unsurlarından biri de yapı malzemeleridir. Kaliteli ürünü uygun fiyat ile uygulamak önemlidir. Soğuğa dayanıklı deck malzemesi bu özellikleri ile mimarlar tarafından da son yıllarda en çok tercih edilen ve kullanılan yapı malzemesidir.

Neden Soğuğa Dayanıklı Deck

Elensan Enerji  olarak 2011 yılından bu yana İklim koşullarından etkilenmeyen deck üretimi yapmaktayız. Son teknolojik sistemleri kullanarak, profesyonel mühendislik uygulamaları ile yüksek yoğunluktaki polietilenin etkisini, plastik ve ahşap liflerini polimer kalkanı ile birleştirerek Soğuğa dayanıklı deck malzemesini üretiyoruz.  Üretimimizin hiçbir aşamasında çevreye zararlı kimyasal hammadde kullanmıyoruz. Üretim aşamasında kullandığımız su kapalı sistem ile kullanılmaktadır. Dışarı hiçbir atık maddesi atmıyoruz. Plastik deck imalatında tamamen organik ahşap kullanıyoruz. Teak, Merbau, Iroko, Kestane ağaçlarını un haline getirerek kullanmaktayız. Bu ağaçların özellikleri dayanıklı olmalarıdır. Un halinde kullanımı ise malzemeye daha da sağlamlık ve direnç katmaktadır. Çatlama, kırılma, şişme gibi olumsuzluklar yaşanmamaktadır.

Soğuğa dayanıklı deck ürünleri bakımı da oldukça kolaydır. Özel çelik fırçası ile yılda bir kez fırçalanmak dışında herhangi bir işleme gerek yoktur. Kompozit deck ürünlerimiz koruyucu kaplama ile kaplanmıştır. Bu yüzden lekelere karşıda korunmaktadır. Lekeleri içine emmez ve kolayca silinebilir özelliktedir. Ayrıca bu koruma kalkanı sayesinde küf olsa bile içine işlemez, kolayca silinebilir. Aynı şekilde mantar, böcek, bakteri gibi parazitleri barındırmaz. Ahşap deck ürünlerden farkı da bu özelliğidir. Ahşap nemi içine çeker ve çürüme içten başlar. Sık bakım gerektirir ve masraflıdır. Deck  malzemesinde ki koruyucu tabaka sayesinde renklerde solma olmaz uzun yıllar ilk gün ki görünümünü korur. Bu yüzden boya, cila, kumlama yapmaya gerek olmadan uzun yıllar masrafsız bir şekilde Soğuğa dayanıklı deck ürünlerinizi sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Soğuğa dayanıklı deck malzemesi standart ebatlarda üretilmektedir. Ancak farklı uygulamalar için farklı ebatlara ihtiyaö olduğunda özel sipariş alınmakta ve üretimi yapılmaktadır. Ahşabın doğal renk tonlarının hakim olduğ wpc deck  ürünleri aynı zamanda doğal ahşap dokusu ve desenlerine de sahiptir. Tamamen doğal ahşap gibi görünmektedir. Bu da tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Yapay bir görüntü yoktur. Soğuğa dayanıklı deck üretimi için ağaç ve orman ürünü tüketimi yapılmamaktadır. Kerestelerin artıklarından ve mobilya yapımında ortaya çıkan talaş ve liflerin un haline dönüştürülmesi ile elde edilmektedir. Ahşap deck ürünler geri dönüşümlü ve çevre dostu yapı malzemeleridir. Aynı zamanda kullanıldığı mekanlarda da doğal yapısı itibari ile zararsızdır.

Soğuğa dayanıklı deck kaplama sadece dış mekanlarda kullanılmamaktadır. İç mekanlarda ıslak zeminlerde, duş ve banyo zeminlerinde, sauna döşemelerinde, cafe ve restoranların iç mekan tasarımlarında da oldukça fazla kullanılmaktadır. Natürel deck dış cephe kaplamaları hem binanın nefes almasını sağlamakta hem de özel izolasyonu ile suyun, nemin, soğuğun binaya işlemesini engellemektedir. Sadece soğuğa karşı değil aynı zamanda sıcaktan ve güneşin zararlı etkilerinden de etkilenmez özelliktedir. Doğal görünümlü deck dış cephe kaplaması isteğinize göre izolasyonlu ya da izolasyonsuz yapılabilmektedir. Biz tabi ki izolasyonlu kaplamayı önermekteyiz. Soğuğa dayanıklı deck ürünlerimiz 15 yıl garantilidir. Uzun ömürlü, kolay temizlenen ve bakım gerektirmeyen yapısının yanı sıra taşınabilme özelliği de bulunmaktadır. Soğuğa dayanıklı deck malzemesi ile üretilen ürünlerin kullanım yerlerinden ve özelliklerin de bahsedecek olursak; ultrashield deck duvar kaplama ürünleri ahşap ve polimer karışımıdır.

Kaplanacak yapının yüzeyine karkaslar yerleştirilir ve izalosyon yapılarak plastik deck duvar kaplaması monte edilir. Soğuğa dayanıklı deck duvar kaplamalarının farklı doğal renk seçenekleri bulunmaktadır. Binalara şık ve modern bir hava katmak için farklı iki renk kombini yapılabilmektedir. Boya ve bakım gerektirmez. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak natürel deck  duvar kaplama ürünlerimizin siparişini telefonla ya da www.deckingmarket.com ve www.plastikahsapdeck.com adreslerinden yapabilirsiniz.

Soğuğa dayanıklı deck ürünleri yer döşemesi olarak havuz kenarı ve tüm ıslak zeminlerde kullanıma uygundur. Kaymaz zemin özelliği ile güvenlidir. Nemden ve sudan etkilenmediği, çürümediği için sauna ve banyo yer döşemelerinde kullanılabilmektedir. Doğal ve şık bir görünümün yanı sıra sağlıklı ve sağlam özelliğe sahiptir. Uzun ömürlü plastik ahşap deck zemin döşemesi farklı renklerde ve ebatlarda bulunmaktadır. İnternet adresimizde örneklerini inceleyebilir, sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Soğuğa dayanıklı deck pergola kışın soğuk günlerinde, yağışın fazla olduğu zamanlarda oldukça dayanıklı yapısı ile sağlamlığını uzun yıllar korumaktadır. Bahçelerde, teraslarda, cafe, restoran gibi iş yerlerinin açık alanlarında kullanılmaktadır. İstenirse üstü kapalı olarak ya da sarmaşık bitki ile kullanılabilir. Bulundukları ortama doğal ve modern bir görünüm katmaktadır. Montajı oldukça kolaydır. Birbirine geçme özelliği ile kolayca kurulabilmektedir. Bakım gerektirmez.

Soğuğa dayanıklı deck pergola çeşitlerimizi www.deckingmarket.com ve www.plastikahsapdeck.com adreslerinden inceleyebilirsiniz. Farklı renk, desen ve modelde örnekler sitelerimizde mevcuttur. Dilerseniz kendi tasarımınız için özel sipariş de verebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda üretimi yapılmakta ve kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Doğal deck  saksı ve çiçeklik ürünlerimiz bahçelerinize hem güzellik hem de doğallık katmaktadır. Küçük bitkilerden tropikal bitkilere ve çeşitli ağaç çeşitlerine kadar her bitkiye uygundur. Suya, çamura, güneş ışınlarına dirençli bu ürün çeşitlerimizi internet adresinde inceleyebilirsiniz. Elensan Sanayi olarak Soğuğa dayanıklı deck ürünlerimizi üretirken doğaya ve insan sağlığına zararlı hammaddeler kullanmıyor ve doğaya zarar vermiyoruz.

Soğuğa dayanıklı deck ürünleri ile kış bahçeleri ve verandalar da tasarlanabilmektedir. Kışın soğuğu hissettirmeyecek, yağıştan etkilenmeyecek ultrashield deck ürünler kullanarak kış bahçelerinizde manzara izleyerek keyif yapabilirsiniz. Çatı ve merdivenlerde de yeni nesil deck ürünleri başarılı sonuçlar vermektedir. Hem kışın ayazından, yağmurundan korunmak hem de şık ve modern bir tarzda yapılar oluşturmak için Soğuğa dayanıklı deck ürünlerini kullanmanızı öneriyoruz. Uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme seçeneklerimiz ile Newtechwood ürünlerini adresinize getiriyoruz. Uzun yıllar bakım masrafı düşünmeden, boya derdine girmeden rahat edeceksiniz. Sıkılıp değişiklik yapmak istediğinizde Soğuğa dayanıklı deck ürünler boyanabilmektedir. Bu tamamen sizin tercihiniz.

Temizlik konusunda da oldukça pratik olan Soğuğa dayanıklı deck ürünleri tazyikli su ile yıkamak ve silmek yeterlidir. Leke tutmayacağı için kolayca temizlenmektedir. Ahşap deck ürünleri gibi lekeyi emmez yüzeyde bırakır, silinince lekeden eser kalmaz. Ayrıca yanmaz, kıymıklanmaz ve kaymaz özellikleri açısından da oldukça güvenli bir yapı malzemesidir. İster bahçeleriniz için isterseniz iş yerleriniz için deck ürünlerini tercih edebilirsiniz. Siz ihtiyacınızı belirleyin biz kısa sürede çözümünü sağlayalım. Soğuğa dayanıklı deck ürünümüz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 545 207 80 81 – 0216 591 00 37 numaralı telefonlardan bizi arayarak ya da info@deckingmarket.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Elensan Sanayi olarak uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme koşulları ile Soğuğa dayanıklı deck ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Ahşabın doğal görünümü, plastiğin elastikiyeti, sağlamlığı Soğuğa dayanıklı deck ürünlerimizde buluştu ve piyasanın en kaliteli yapı malzemesine haline geldi. Tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız ürün çeşitlerimizi, referanslarımızı www.plastikahsapdeck.com ve http://www.deckingmarket.com adreslerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat