Soğuğa Dayanıklı Deck
22 Şubat 2017
bodrum kompozit pergola
Bodrum Kompozit Pergola
22 Mart 2017

Wpc Deck

wpc deck zemin ve cephe kaplama ürünleri

Wpc Deck

Wpc Deck zemin ve cephe kaplama ürünleri

Wpc Deck

Wpc deck, açılımı  Wood-plastic composite olup Ahşap – plastik kompozit anlamındadır.

Wpc Deck, sert ahşap lifleri ve talaşı ile polimer malzemelerin homojen prosesten geçirilmesi ile elde edilir. Son yılların ıslak zemin ve dış mekan uygulamalarında kullanılan mühendislik harikası bir üründür. Yapısında uv koruyucular, antibakteriyel maddeler renklendirici boya bulunmaktadır. Wpc plastik deck neden tercih ediliyor? Öncelikle sağlam ve dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir malzeme olması özellikle ıslak zeminlerde sorun çıkarmadan kullanılması tercih sebepleri arasındadır. Ahşabın dokusu ve doğallığı ile plastiğin sağlamlığı, esnekliği bir araya gelerek ortaya çıkan wpc ahşap deck  güneş ışınlarından, sudan, nemden, rüzgardan etkilenmez, bakteri, küf ve mantar barındırmaz, çürüme ve koku yapmaz. Ultrashield deck ürünlerinin kullanım alanları cephe kaplamaları, yer kaplamaları, havuz kenarları, bahçe, teras, veranda, bahçe gibi dış mekanlardır. Doğal ve estetik görünümü ile iç mekanlarda da kullanılabilmektedir.

Wpc Deck Estetik açıdan doğallığı yansıtan plastik deck ürünleri ahşap deck görünümünde olup ahşaptan daha dayanıklıdır ve ahşap gibi bakım gerektirmez. Temiz görünümü ile yıllarca kullanımı mümkündür. Yapısında ahşap lifleri ve çevre dostu polimer malzemeler bulundurmakta ve aşınma, eskime, yıpranma söz konusu olmamaktadır. Neme ve suya dayanıklı olması nedeni ile özellikle havuz kenarı yer döşemesi olarak kullanılmaktadır. Hem şık ve modern bir görünüm sergilemekte hem kaygan olmadığı için güvenli hem de ıslanmaya karşı dirençlidir. Wpc Deck havuz kenarında kullanılabildiği gibi tüm dış mekan tasarımlarında da güvenle kullanılmaktadır. Bakım masrafı olmaması ayrı bir tercih nedenidir. Doğal dokusu ve renkleri ile cafe, restoran, bahçe, teras, balkon, iç bahçe gibi mekanlarda modern bir tarz yaratmaktadır. Son yıllarda iç mimar, mimar ve dekaratörlerin özellikle tercih ettiği bir malzeme olan wpc plastik deck bulunduğu ortamlara hem görsel açıdan zenginlik katmakta hem de kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olması nedeni ile tercih edilmektedir.

Neden Wpc Deck .?

Ahşap decklerde görülen eğilme, dönme ve yıpranma gibi sorunlar Wpc Deck ürünlerinde yaşanmamaktadır. Hem hesaplı hem de kaliteli olması nedeni ile kompozit deck taleplerinde son yıllarda artış olmuştur. Dış mekan tasarımlarında bir çok alanda kullanılan deck malzemesi ortamlarda bütünlük ve doğallık sağlamaktadır.Plastik ahşapdeck döşeme,kompozit duvar kaplama,plastik deck çiçeklik, kompozit pergola ve Ultrashield bank ve oturma üniteleri ile dış mekanlarınıza şık ve modern bir tasarım ve kendi içinde bir bütünlük kazandırabilirsiniz. Kompozit plastik deck ihtiyacınıza uygun istediğiniz ebatlarda hazırlanmaktadır. Montajı oldukça kolay ve hızlıdır. Zaman kaybı olmadan kolayca monte edilmesi iş yerleri açısından önemlidir. İş kaybı yaşamadan iş yerinizin tadilatı yapabilirsiniz.

Bir ürünün hem kaliteli ve şık hem de uygun fiyatlı olması onun cazibesini ve talebini arttırır. Kompozit deck malzemesi tüm bu özelliklere uymakla birlikte suya, neme, rüzgara ve tüm dış etkilere dirençlidir. Bakteri, mantar barındırmaz. Çürüme, kıymıklanma, çatlama gibi sorunlar yaşatmaz. Yazlık ve işyeri bahçelerinizin bahçe duvarlarını boydan boya Ultrashield deck ile kaplayarak şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı şekilde bahçenizi boydan boya deck çiçeklik ile çevreleyebilirsiniz. Plastik deck uygulamaları ile farklı tasarımlar yapabilir, farklı ve modern mekanlar yaratabilirsiniz. Elensan Enerji olarak 10 yılı aşkın süredir son teknoloji ürünü olan Wpc Deck malzemesinin şmalatını yapmaktayız. Profesyonel bir ekiple bu mühendislik harikası ürünü siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 15 yıl garantili Ultrashield deck kaplama ürünlerimize uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Wpc Deck kaplama az bakım gerektiren, bakım için masraf yapmanıza gerek olmayan bir malzemedir. Yıkamak veya ıslak bezle silmek yeterlidir. Senede bir defa özel fırçası ile fırçalamak yeterlidir. Yıkanabilir olması bile başlı başına Newtechwood ultrashield deck ürünlerini cazip kılmaktadır. Saatlerce temizlik işi ile uğraşmaya gerek olmadan yıkamak ahşaba göre artı bir değerdir. Fiyat açısından ahşapla kıyaslandığında daha maliyetli gibi düşünülse de bakım ve boya gerektirmediği ve yıpranıp eskimediği için çok daha az maliyetlidir. Yıllarca kullanıma rağmen ilk gün ki görünümünü korur. Deck üretimi için ölçüsüz bir şekilde ağaç ve orman ürünü tüketimi yapılmamaktadır. Kerestelerin ve mobilya yapımında ortaya çıkan talaş ve ahşaplardan elde edilmektedir. Bu da çevreye zarar vermemesi yönünden ayrı bir tercih sebebidir. Aynı zamanda kullanıldığı mekanlarda da doğal yapısı itibari ile zararsızdır.  Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Ultrashield deck  kaplama sadece dış mekanlarda kullanılmamakta. İç mekanlarda da ıslak zeminlerde, duş ve banyo zeminlerinde, sauna döşemelerinde, cafe ve restoranların iç mekan tasarımlarında da oldukça fazla kullanılmaktadır.

Modern şehirleşme ile artık sokaklarda, caddelerde, yürüyüş yollarında, marinalarda, toplu konut ortak yaşam alanlarında, alışveriş merkezlerinde Wpc Deck kaplama ürünlerine çok fazla rastlıyoruz. Doğa ile bütünleşen yapısı ve dokusu ile bulunduğu ortama zenginlik ve modernlik katmakla kalmıyor temiz görünümü ile çevreci bir ürün olduğunu hissettiriyor.  Tüm bu özelliklere sahip deck malzemesi ile estetik, şık ve dikkat çekici mekanlar yaratabilirsiniz. Kurulumu kolay olan Wpc Deck ürünlerini kendiniz bile yapabilirsiniz. Wpc Deck parçaları hafif petek yapılıdır ve kolayca monte edilir. Çözülme yapmaz ve deforme olmaz. Wpc Deck kilitli sistemle birbirine bağlandığı için hareket etmez. Ustaya gerek kalmadan kolayca kurulumu yapılır. Zevkinize göre farklı tasarımlar yapabilme özgürlüğü verir. Hiçbir araç kullanmanıza gerek olmadan kutusundan çıkar çıkmaz kurulumunu yapabilirsiniz. İş yerlerinde kullanımı bu yüzden iş kaybına neden olmaz. Kısa sürede kurulum tamamlanmış olur.

Farklı renk ve doğal desenleri ile Wpc Deck ürünleri bakım gerektirmediği gibi temizliği de çok kolaydır. Natürel deck  malzemesini nerelerde nasıl kullanırız birazda bunlardan bahsedelim. Yer döşemesi olarak havuz kenarı ve tüm ıslak zeminlerde kullanıma uygundur. Kaymaz zemin özelliği ile güvenlidir. Nemden ve sudan etkilenmediği, çürümediği için ahşap deck uygulamasından daha çok tercih edilir. Sauna ve banyo yer döşemelerinde hem doğal ve şık bir görünüme hem de sağlıklı ve sağlam özelliğe sahiptir. Wpc Deck yer döşemesine bakım gerekmediği için başta ödenen ücreti kat ve kat çıkarmaktadır. Uzun ömürlü Wpc Deck zemin döşemesi farklı renklerde bulunmaktadır. Zevkinize, ihtiyacınıza uygun doğal görünümlü deck ürünlerimizi www.deckingmarket.com adresinde inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Wpc Deck duvar kaplama ürünleri de ahşap ve polimer karışımıdır. Kaplanacak yapının yüzeyine karkaslar yerleştirilir ve Wpc Deck duvar kaplaması bu karkaslara monte edilir. Arasına izolasyon malzemesi de yerleştirmek mümkündür.  Wpc Deck duvar kaplamaları farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. Farklı renklerle kombinler yapılabilmektedir. Binalara şık ve modern bir hava katan Wpc Deck duvar kaplamaları herkesin dikkatini çekecektir. Boya badana gibi bakım gerektirmez. Yılda bir kere fırçalamak yeterlidir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanarak Wpc Deck duvar kaplama ürünlerimizin siparişini telefonla ya da www.deckingmarket.com adresinden yapabilirsiniz. Wpc Deck pergola ise oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bahçelerde, teraslarda, cafe, restoran gibi iş yerlerinin açık alanlarında kullanılmaktadır. İstenirse üstü kapalı olarak ya da sarmaşık bitki ile kullanılabilir. Bulundukları ortama doğal ve modern bir görünüm katmaktadır. Montajı oldukça kolaydır. Birbirine geçme özelliği ile kolayca kurulabilmektedir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bakımı yok denecek kadar azdır. Güneş ışınlarının zararlı etkisinden etkilenmez, deforme olmaz, çürümez, bakteri, böcek barındırmaz. Antialerjiktir. Doğa dostudur.

Wpc Deck pergola çeşitlerimiz farklı renk ve desenlerdedir. İstediğiniz ebatlarda üretimi yapılmakta ve kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Bahçe ve açık alanlarınıza doğal görünümle şıklığı bir arada sunmaktadır. Boya, cila gibi işlemler gerektirmez. Bakımı yılda bir kez tel fırça ile fırçalamaktır. Böylelikle yüksek bakım maliyeti yoktur. Bu çevre dostu peyzaj ürünü ile bahçelerinize farklı bir hava ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bahçelerinize hem güzellik hem de doğallık katacak Wpc Deck saksı, bank gibi aksesuarlarla mekanlarınıza doğal bir bütünlük katmış olursunuz. Suya, çamura, güneş ışınlarına dirençli bu ürün çeşitlerimizi www.deckingmarket.com internet adresinden inceleyebilirsiniz. Görüldüğü gibi tüm Wpc Deck ürünleri ile ihtiyaçları hem kaliteli bir malzeme ile hem de doğal ve estetik bir görünümle karşılamak mümkün. Hem doğaya ve çevreye zarar vermiyor hem de dış etkenlere karşı dirençli Wpc Deck son teknoloji ürünüdür. Darbelere, güneş ışınlarına, neme, suya, korozyona karşı dayanıklıdır.

Kaymayı önler, kıymıklanma yapmaz ve çivi, vida gibi materyaller kullanılmadan montajlandığı için kazalara yol açmaz. Siz de bahçeniz, iş yerinizin açık mekanları, banyo, sauna gibi ıslak zeminleriniz için Wpc Deck ürününü tercih ederek ihtiyacınızı hem kaliteli hem sağlam hem de görsel olarak güzel bir ürünle karşılayabilirsiniz. Wpc Deck son yılların en çok tercih edilen ve son teknolojiler kullanılarak üretilen peyzaj ürünüdür. Sizde mekanlarınızda fark yaratmak ve doğal bir şıklık istiyorsanız Wpc Deck çeşitlerimiz için bizi arayabilirsiniz. Wpc Deck siparişleriniz için 545 207 80 81 – 0216 591 00 37 numaralı telefonlardan bizi arayarak ya da info@deckingmarket.com internet adresine mail göndererek bize ulaşabilirsiniz. 15 yıl garantili ürünlerimizi uygun fiyatlar ile ayağınıza getiriyoruz.

Türkiye’ nin her yerindan sipariş alıyor ve ürün gönderimi yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat